دریافت در مبدأ

هر کجا که هستید می‌توانید درخواست تحویل ثبت کنید تا سفیران دوباره در محل حضور شما پسماند‌ها را جمع آوری کنند.

کیف پول

هزینه تحویل پسماند به صورت آنی به کیف پول اپلیکیشن دوباره شما منتقل می شود و می‌توانید به همان مقدار کالای مورد نظر خود را از سفیران دوباره دریافت کنید.

بدون محدودیت زمانی

در زمان ثبت درخواست تحویل شما می توانید زمان تحویل را بدون محدودیت انتخاب کنید تا در همان روز و ساعت سفیران دوباره برای جمع آوری حاضر شوند.

به صرفه ترین زمان

زمان‌بندی هوشمند دوباره به شما پیشنهاد زمان‌های پر سود می‌دهد تا با انتخاب آن‌ها پسماند خود را گران‌تر بفروشید.

faq

به زودی در دوباره

به زودی دوباره امکان تحویل به کیوسک را هم اضافه خواهد کرد. کیوسک های دوباره در هر محله رشت پاسخگوی شما خواهند بود. شما می توانید با تحویل به کیوسک های دوباره، پسماند های خشک را گران‌تر بفروشید.

جیب نرم‌افزار کیف پول الکترونیکی است که شما به عنوان کاربر دوباره می‌توانید موجودی کیف پول دوباره خود را به صورت همگام سازی شده در جیب مشاهده کرده و به بیش از ۵۰ روش از جمله کرایه تاکسی و بلیط اتوبوس و خریری از آن استفاده نمائید.

شما به عنوان کاربر دوباره می‌توانید در چالش‌های جذاب محیط زیستی طراحی شده در اپلیکیشن دوباره شرکت کرده و به حفظ محیط زیست رشت کمک کنید تا علاوه بر فروش پسماند خشک خود از هدایای ویژه چالش ها نیز بهره‌مند شوید.

دوباره امکانی را فراهم کرده است که شما بتوانید با معرفی دوستان و آشنایان خود به دوباره، در هر بار تحویل پسماند از سوی آن‌ها، درصدی را به عنوان پاداش معرفی در کیف پول دوباره خود دریافت کنید.